Nowart Kullanımı, No Wart Serum Nasıl Kullanılır

No Wart Kullanımı

Nowart kullanımı kısaca şu şekildedir. Serum kapağını açınız ve kullanmak istediğiniz bölgeye hafifçe sürünüz. Günde 3-4 kez tekrarlayabilirsiniz. Kullanmak istediğiniz bölgeyi daha önceden temizlemeniz önerilmektedir. İşte nowart serum kullanımı bu şekildedir.

Nerelerde Kullanılır

Nowart nasıl kullanılır hakkında bilgi verdikten sonra şimdi nerelerde kullanılır ile ilgili bilgi verecek olursak ürün, kol, bacak, sırt, yüz bölgesi gibi siğiller üzerinde kullanılabilir.  1 kutu 10 ml serumdan oluşur. 1 kutunun kullanım süresi ortalama 15 gün kadardır. Daha fazla bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Uyarı: Genital bölgede kullanmadan önce doktorunuza danışınız.

Hamile ve emziren annelerin kullanımı önerilmez.
Harici kullanım içindir.
Çocuklardan uzak tutunuz.
Ürünü aldıktan sonra kutu üzerinde yer alan kullanım alanını iyice okuyunuz.

NoWart Yan Etkileri

No wart yan etkisi var mı? Şimdiye kadar bilinen bir yan etkisi yoktur. Beklenmedik bir etki görüldüğünde kullanımı kesip doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada no wart serum kullanımı, no wart nasıl kullanılır, nowart kullanımı, nasıl kullanılır, etkisi var mı, hangi bölgelerde kullanılır gibi konularda bilgiler vermiştir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

No Wart, Nowart Serum, nowart nedir, ne işe yarar, kullanımı nasıldır, satın al, sipariş ver, kapıda ödeme, eczanelerde satılır mı, nerede satılır, satış yeri, içeriği, fiyatı, kullananlar, kullanıcı yorumları hakkında bilgi içeren site.